partneri

Program JAZZINCE 2014

Přesně v den vernisáže fotografií Patricka Marka HODNĚ ZBLÍZKA! je zveřejněn program JAZZINCE 2014. Je se na co těšít - Trilok Gurtu, Ibrahim Maalouf, Gwyn Ashtom, Rudy Linka s novým projektem, Trio Ivoire s Ali Keitou, ale i velkolepý projekt Ivy Bittové s Janáčkovou filharmonií!!!

zobrazit celý článek

Výstava zahájena! Zde byl zveřejněn program JAZZINCE 2014 a info o soutěží JAZZ WORLD PHOTO

Začal nám 16.ročník festivalu JAZZINEC. První akcí byla vernisáž výstavy fotografií Patricka Marka - HODNĚ ZBLÍZKA! Zároveň zde byl poprvé zveřejněn celý program festivalu a také byla představena již zahájená soutěž JAZZ WORLD PHOTO. Podívejte na fotky z ní.

zobrazit celý článek

PATRICK MAREK - HODNĚ ZBLÍZKA!

První akce JAZZINCE 2014 je výstava Patricka Marka - dvorního fotografa festivalu. Její název HODNĚ ZBLÍZKA ! naznačuje, že se můžeme těšit na záběry ze zákulisí či těsné blízkosti jazzových muzikantů.

zobrazit celý článek

Bohužel - Bína & Urbanec přijedou až později

Jedna z vánočních tradic - koncert Zdeňka Bíny a Honzy Urbance letos nebude. Zdeněk totiž dostal od svého tchána dárek, který se nedá odmítnout - dovolenou pro celou rodinu v hodně vzdálené destinaci - a to na celé vánoční svátky.

zobrazit celý článek

Permanenky JAZZINCE 2014 v prodeji

První permanentky se vyprodaly na Autumn Party, teď přichází do předprodeje další.

zobrazit celý článek

Co řekli o Bob Montgomery & Al Hermann Quintetu

Přečtěte si, co řekli a napsali novináři a muzikanti o Bob Montgomery & Al Hermann Quintetu, který zahraje na Autumn Party Jazzince 20.11.2013.

zobrazit celý článek

20. 11. 2013 od 19:00 v Koncertní síni B. Martinů: Autumn Party Bob Montgomery & Al Hermann Quintet

Dva špičkoví američtí hráči, kteří doprovázeli třeba Arethu Franklin nebo Tony Benneta, zahrají spolu s rytmikou, složenou z jejich českých přátel - Liborem Šmoldasem, Josefem Fečem a Markem Urbánkem.

zobrazit celý článek

Na plovárně s Frankem Gambalem a Natural High Triem

Frank Gambale byl dalším z řady jazzincových hostů pořadu Na plovárně. Marek Eben celé trio nejen vyzpovídal, ale nechal i naživo zahrát. Uvidíme to na ČT2 v neděli 23.6.2013 v 22:20, Reprízy budou....

zobrazit celý článek

Třetí letošní výstava Jazzince - Jaroslav Jirman

Třetí (a závěrečná) letošní jazzincová výstava bude patřit fotografovi z Trutnova. Jaroslav Jirman chodí fotit na Jazzinec už řadu let. Přijďte se podívat na jeho zajímavé záběry - v galerii Městského úřadu do 21.6.

zobrazit celý článek

Vojtěch Dyk a B Side Band má Anděla - zpěvákem roku je Vojta Dyk. GRATULUJEME !!!!

Čtvrteční jazzincvý koncert přivítá zpěváka roku Vojtu Dyka spolu s B Side Bandem bandleadra J. Buchty feat. Michal Žáček. Podívejte se na malou ochutnávku.

zobrazit celý článek
<<<1 2 3 4 5>>>