partneri

Nový web

Vážení přátelé, tento týden spustíme nový web, kde se dozvíte nejen program Jazzince 2015. Mějte prosím ještě trochu trpělivosti...

zobrazit celý článek

První koncert Jazzince 2015 s hvězdou první velikosti - BILL EVANS & Milo SUCHOMEL Q.

Ve středu 4. února zahájí 17. ročník JAZZINCE speciální fusion koncert. Na jediném koncertě v ČR se představí alovenský Milo Suchomel Quartet s legendárním hostem - BILLEM EVANSEM!!

zobrazit celý článek

Vánoční svátky s Konekšn!

Poslední letošní akce - KONEKŠN! Fotografie Bohdana Holomíčka a improvizace napříč žánry - bude v pondělí 29.12.2014 ve vinotéce NadeDnem v Horním Maršově.

zobrazit celý článek

Druhá vlna permanentek v prodeji

Do Vánoc si můžete pořídit permanentku na JAZZINEC 2015 v druhé vlně - tedy stále za výhodných podmínek i s dárkem.

zobrazit celý článek

Dvě Autumn Party!

Letos, jako již tradičně každý rok, uzavíráme Jazzincovou sezónu dvěma podzimními "Autumn parties" – a je na co se těšit!

zobrazit celý článek

Výstava skvělého 75letého polského fotografa

Muzeum Trutnov 7.11 - 30.11 2014 ýstava věhlasného polského fotografa J. Nowackeho (*1939 v Poznani), držitele mnoha významných fotografických ocenění, pořizujícího od 60. let 20. století jedinečné snímky na jazzových koncertech. Nositel Umělecké ceny města Poznaně, ceny velkopolského maršálka, ceny Zasloužilý pro polskou kulturu.

zobrazit celý článek

Čtyři české kapely budou soutěžit o Zlatého Krokuse

JE ČAS NA JAZZ - polsko-česká soutěž pro jazzové kapely do 30let proběhne v Jelenní Hoře o víkendu 24. - 26. října.

zobrazit celý článek

Přihlaste se do česko - polské soutěže jazzových kapel ZÁVAN MLADÉHO JAZZU

zobrazit celý článek

Výstava JAZZ WORLD PHOTO v Hradci Králové

Při nákuoech v OC Futurum v Hradci Králové můžete překvapivě narazit na nejlepší jazzové fotografie. V největším obchodním centru na východě Čech probíhá v červnu (a nyní i červenci) výstava JAZZ WORLD PHOTO. V proskleném prostoru je vystaveno nejen třicet nejlepších fotografií, ale také piana a součástky a struny od firmy Bechstein, předního evropského výrobce pian, který má v Hradci Králové svou pobočku.

zobrazit celý článek
1 2 3 4 5>>>